Boskap 50.900 m2 voor woningbouw, Gennep

1024 830 Meldpunt Bomenkap

Melding:
In Gennep heeft een particuliere eigenaar  zijn enorme bosperceel zie bijlage  van 50.900 m2 kadastraal genummerd Gennep GNP00 B 6041 met natuurbestemming in onderhandeling gedaan met projectontwikkelaar Nebuvast. De gemeente Gennep staat er voor open.
Nebuvast en de eigenaar hebben het voornemen om hier 50 woningen te gaan bouwen. Er komen diverse wegen in het bos en de infrastructuur zal het volledige bos gaan ondermijnen. Vervolgens komen er 50 woningen op te staan.
Er lopen in het bos reeën vossen dassen er zitten ransuilen diverse soorten spechten roofvogels waar ik de naam niet van weet eekhoorns vleermuizen wespendief enz enz.
Er staan meerdere soorten loof- en dennenbomen.
Het bos is al jarenlang niet verstoord door veel menselijke activiteit omdat alleen de eigenaar er af en toe zijn hondje uitlaat. Er staat al 50 jaar een hek om het bos.
Er zijn in Gennep meerdere open locaties/weilanden waar gebouwd zou kunnen worden.
Er komen meerdere ontsluitingswegen dwars door het bos volgens de huidige informatie. Zie bijlage rood is bestaand bospad blauw waarschijnlijk nieuwe verharde wegen.

graag delen

Schrijf een bericht

Your email address will not be published.